niedziela, 6 października 2013

Profesjonalna bezpłatna wycena dokonana przez rzeczoznawcęDobra wycena to podstawa
W Alleskupaut cenimy sobie zaufanie naszych Klientów. Aby było ono jak największe przykładamy bardzo dużą wagę do profesjonalnej wyceny każdego samochodu. W tym celu nasza firma zatrudnia profesjonalnych rzeczoznawców samochodowych którzy szybko wycenią Państwa samochód.
Jak wycenić auto?
1.     
          Bezpłatna wycena Online na stronie
W każdej chwili możesz sprawdzić jaką kwotę Alleskupaut zaproponuje za dane auto – aby tego dokonać wystarczy wejść na stronę http://www.alleskupaut.pl/wycena-online/ i wypełnić formularz tam dostępny. Należy podać kilka podstawowych danych o samochodzie, dodanie zdjęć nie jest konieczne natomiast dzięki dodaniu kilku zdjęć poglądowych nasza wycena będzie znacznie dokładniejszcza. Podane w formularzu dane zostaną skierowane bezpośrednio do jednego z naszych rzeczoznawców samochodowych który w ciągu 2h przygotuje propozycję zakupu samochodu oraz prześle na wskazanego e-maila. Prosimy przed wysłaniem koniecznie sprawdzić poprawność podanego e-maila oraz nr kontaktowego. Nasza wycena jest w 100% bezpłatna oraz niezobowiązująca.

2.       Bezpłatna wycena w miejscu wskazanym przez Klienta
Oferujemy możliwość dokonania profesjonalnej wyceny samochodu przez rzeczoznawcę samochodowego w miejscu oraz czasie wyznaczonym przez Klienta. Aby zamówić taką wycenę samochodu wystarczy wypełnić formularz wyceny online na naszej stronie lub skontaktować się z nami telefonicznie pod nr tel. 733-902-096. Alleskupaut w ciągu max 24h od zgłoszenia przyśle we wskazane miejsce rzeczoznawcę samochodowego który dokona wyceny auta i ewentualnie w razie akceptacji ceny przez Klienta odrazy odkupi samochód za gotówkę.

Zdaj się na profesjonalną wycenę samochodu przez rzeczoznawców – Alleskupaut to jedyny skup samochodów we Wrocławiu który oferuje wycenę dokonaną przez wykwalifikowanych pracowników. Jedynie taka wycena zapewnia gwarancję zadowolenia dla sprzedającego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz